ПКПП Теплокомунсервіс - ми робимо Ваше життя теплішим!

Підприємство

Комунально-побутове підприємство «Теплокомунсервіс» створене 10 травня 1993 року. На сьогодні в нас працює 150 фахівців. Теплову енергію, яку виробляє підприємство, споживають мешканці м. Буча, Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, а це майже 140 багатоповерхових будинків, бюджетні установи та об’єкти господарювання.

На підприємстві розроблена й втілюється в життя програма з оптимізації схем перспективного розвитку теплопостачання м. Бучі, Київської області до 2022 року, що передбачає заміну застарілого обладнання на більш сучасне, з високим ККД. Заміну зношених тепломереж на мережі із попередньо-ізольованими трубами, а також інші заходи

За цією програмою підприємство взяло кредитні ресурси в "Міжнародному інвестиційному банку", завдяки чому здійснило реконструкцію та заміну котлів на сучасні, зокрема виробництва Німеччини, Італії та спільного виробництва України-Чехії. Завдяки постійній стратегії розвитку з 2005 нам вдалося модернізувати 28 котелень що дозволило значно скоротити енерговитрати й оптимізувати тарифну політику.

Важливою складовою високої продуктивності праці є згуртований колектив який складається з високваліфікованих фахівців. Основою стабільності колективу є соціальні гарантії що виконуються згідно з діючим законодавством, а також постійне навчання працівників та впровадження заходів по охороні праці.

Наша стратегія на майбутнє поєднуватиме здобуті досягнення з найкращими напрацюваннями в галузі теплоенергетики.

Розміщення на мапі міста
Файли